30 Ocak 2017 Pazartesi

Saç Ekimi Eğitimi Veren YerlerSaç Ekimi Eğitimi

Türkiye'de Dermatolog ve Estetik Cerrahlara Saç Ekimi Eğitimi veren sayılı firmalar vardır. Estetiğin Türkiye'de gelişmesi ve taleplerin artması nedeniyle bu tarz kurs yerleri sıklıkta aranmaktadır. Sizlere bugün, çoğunlukla Estetik ve Botoks kategorisinde Sertifikalı eğitim veren ACA ACADEMY firmasını tanıtacağız.

Öncelikle belirtmemizde fayda var : Saç Ekimi veya Botoks gibi Estetik eğitimlerini sadece Dermatolog ve Estetik Cerrahlar alabilir. Yani sıradan birisi bu tarz eğitimleri yasa gereği alamaz, alsa bile kullanamaz.

Aca Academy Nedir?

ACA ACADEMY (Academy of Cosmetic Applications) organizasyonu, Akademi İstanbul Eğitim, Kültür ve Sanat Vakfı bünyesinde, Kozmetik Uygulamaları geliştirmek, bilimsel çalışmalara destek olmak ve dünyadaki en son gelişmeleri takip ederek tıp doktorlarına tanıtmak için kurulmuştur.
Bu okul gönüllülük ya da anlaşmalı esasla bünyesinde uzman tıp doktorlarına yer vermektedir. Aca Academy sürekli eğitim anlayışıyla uzman doktorlara bu alandaki çalışmaları tanıtan, başlangıç ve ileri seviye eğitimler düzenler.

Saç Ekimi Kursu Fiyatları

Saç Ekimi Kursu Fiyatları minimum 1.000 TL'den başlamakta olup. Gününe ve Eğitimin İçeriğine göre değişken göstermektedir. Kursiyerler eğitimde Fue tekniğini öğrenmekte olup, canlı olarak deneme yapabilmekteler.

Aca Academy'nin güncel eğitim listesini görmek için ve detaylı bilgiye ulaşmanız için : https://acaacademy.org/egitimler/ adresini ziyaret edebilirsiniz.


Bir Sonra ki yazımızda görüşmek dileğiyle. Eğer aklınıza takılanlar olursa hemen altta bulunan yorum kutusundan bizlere sorular sorabilir, bilgi alabilirsiniz.

2 yorum:

  1. Merhabalar ben sağlık alanını okumadım turizm bölümünden mezunum ama sac ekim i eğitimini almak istiyorum yardımcı olmanızı isterim teşekkürler .

    YanıtlaSil
  2. Merhaba saç ekimi eğitimi almak istiyorum yardımcı olur musunuz?

    YanıtlaSil