Saç Ekimi Eğitimi Veren YerlerSaç Ekimi Eğitimi

Türkiye'de Dermatolog ve Estetik Cerrahlara Saç Ekimi Eğitimi veren sayılı firmalar vardır. Estetiğin Türkiye'de gelişmesi ve taleplerin artması nedeniyle bu tarz kurs yerleri sıklıkta aranmaktadır. Sizlere bugün, çoğunlukla Estetik ve Botoks kategorisinde Sertifikalı eğitim veren ACA ACADEMY firmasını tanıtacağız.

Öncelikle belirtmemizde fayda var : Saç Ekimi veya Botoks gibi Estetik eğitimlerini sadece Dermatolog ve Estetik Cerrahlar alabilir. Yani sıradan birisi bu tarz eğitimleri yasa gereği alamaz, alsa bile kullanamaz.

Aca Academy Nedir?

ACA ACADEMY (Academy of Cosmetic Applications) organizasyonu, Akademi İstanbul Eğitim, Kültür ve Sanat Vakfı bünyesinde, Kozmetik Uygulamaları geliştirmek, bilimsel çalışmalara destek olmak ve dünyadaki en son gelişmeleri takip ederek tıp doktorlarına tanıtmak için kurulmuştur.
Bu okul gönüllülük ya da anlaşmalı esasla bünyesinde uzman tıp doktorlarına yer vermektedir. Aca Academy sürekli eğitim anlayışıyla uzman doktorlara bu alandaki çalışmaları tanıtan, başlangıç ve ileri seviye eğitimler düzenler.

Saç Ekimi Kursu Fiyatları

Saç Ekimi Kursu Fiyatları minimum 1.000 TL'den başlamakta olup. Gününe ve Eğitimin İçeriğine göre değişken göstermektedir. Kursiyerler eğitimde Fue tekniğini öğrenmekte olup, canlı olarak deneme yapabilmekteler.

Aca Academy'nin güncel eğitim listesini görmek için ve detaylı bilgiye ulaşmanız için : https://acaacademy.org/egitimler/ adresini ziyaret edebilirsiniz.


Bir Sonra ki yazımızda görüşmek dileğiyle. Eğer aklınıza takılanlar olursa hemen altta bulunan yorum kutusundan bizlere sorular sorabilir, bilgi alabilirsiniz.

Yorumlar

 1. Merhabalar ben sağlık alanını okumadım turizm bölümünden mezunum ama sac ekim i eğitimini almak istiyorum yardımcı olmanızı isterim teşekkürler .

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba Saç Ekimi Eğitimi için bizi arayabilirsiniz.

   0212 296 48 03
   0212 296 48 04

   Sil
 2. Merhaba saç ekimi eğitimi almak istiyorum yardımcı olur musunuz?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhabalar, Aca Academy olarak eğitimlerimiz devam etmektedir.

   Detaylı bilgi için sitemizi ziyaret eder misiniz?

   WhatsApp destek hattımızdan 7/24 bize yazabilirsiniz.

   https://www.acaacademy.org

   Sil
 3. Ben aca academy'den sertifikamı aldım memnunum. bir çok tekniği öğrendim. tavsiye ederim arkadaşlar

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Peki iş bulmanıza yardımcı oldu mu aldığınız sertifika? Bu mesleği yapıyor musunuz şuan?

   Sil
  2. Ben almanya'ya tasindigim icin burada bu sertifika isime yaradi ozel bir sac ekim merkezinde calisiyorum. ama size kesinlikle oneririm uzman dr gamze hoca ile tanisin nisantasinda zaten yerleri akin beyde cok yardimci oluyor.

   Sil
 4. Merhabalar ben hemşireyim saç eğitimi ve sertifika alarak bir iş yeri açmak istiyorum beni bu konuda bilgilendirirmisiniz

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhabalar, Aca Academy olarak eğitimlerimiz devam etmektedir.

   Detaylı bilgi için sitemizi ziyaret eder misiniz?

   WhatsApp destek hattımızdan 7/24 bize yazabilirsiniz.

   https://www.acaacademy.org

   Sil

Yorum Gönder